"אוריאל הכין את סרט חתונה שלנו וכשראיתי אותו כמעט והתעלפתי"

נעים מאוד ותודה שבאתם!

היי היי מה קורה? 
נעים מאוד,אני אוריאל מלסטר, בן 39, נשוי לעדי ואבא לשניים.

אני מצלם חתונות משנת 2005 ואני מאוד מאוד אוהב את מה שאני עושה.

סגנון הצילום שלי הוא טבעי ונקי.
אני לא מביים את הזוגות ומצלם את היום המיוחד שלכם בצורה הכי טבעית ונעימה שיש, כדי שבסוף, הסרט שתקבלו יהיה הכי אוטנתי וכל זאת עם אווירה נוחה. אם צריך, אתן לכם רעיונות אבל "בלי לפסל" אתכם.
אני מתאים את סגנון הסרט לאירוע שלכם ולאווירה איתכם ביום הצילום ולא עובד על פי שטאנץ.

זוגות שלי מספרים

אוריאל - תראה לי עוד דוגמאות בבקשה

מה חשוב לדעת?

תחילת הצילומים  – בסוף שלב ההכנות.
זאת אומרת, בשעה 13 בשעון חורף או בשעה 14-15 בשעון קיץ.
ימי שישי זה כמובן אחרת…

אני מגיע לפחות עם שלוש מצלמות לכל חתונה ולפעמים גם יותר, שלושת המצלמות הראשיות שלי מצלמות בו זמנית על שני כרטיסי זיכרון כדי לגבות את החומרים בו זמנית.
בנוסף אני מגיע עם מבחר עדשות איכותיות שיכסה את כל מה שצריך.

יש ברשותי את כל הביטוחים הנדרשים ומכתב אישור מחברת הביטוח יסופק לפי בקשה מגן האירועים שלכם

בדרך כלל בחתונות בנות עד 400 אורחים אין צורך בצלם וידאו נוסף. אם יש לכם מעל 450 אורחים וחשוב לכם תיעוד מלא יותר של הריקודים , צלם נוסף בהחלט יוסיף לסרט החתונה שלכם.
בנוסף אם יש לכם אטרקציה מיוחדת כמו זמר בכניסה לחופה או בסלואו שחשוב שיצולם בו זמנית יחד איתכם כדאי להוסיף צלם וידאו שני.

בדרך כלל אני מעדיף לבחור את השירים לסרט. עם הנסיון שלי והבנה של איך השירים יתאימו בסרט. עם זאת אני משאיר לכם את הבחירה.  אני שולח לכם לאחר החתונה טופס בקשות לעריכה ובה תוכלו לפרט את השירים שאתם מעדיפים ועוד בחירות לפני עריכת הסרט.


אני תמיד משתדל לעבוד עם מוסיקה חוקית ולכן יש לי מנויים למספר מאגרי מוסיקה שבהם ישנם כמויות של שירים כמעט בכל הסגנונות עם זאת רובם פחות מוכרים. מצד שני תמיד תוכלו לבקש ממני לבחור עבורכם את השירים ואני בטוח שתאהבו את התוצאה.

כאשר אתם סוגרים חבילת "הכל כלול" בצילום אתם בעצם מוותרים על בחירת האנשים שאיתם תעבדו ובעצם מקווים שתסתדרו עם צלם הוידאו הזול שהיה פנוי בתאריך שלכם, אתם לא יודעים איך יצא הסרט ולא יודעים איך תהיה האינטראקציה איתו.
בנוסף אתם נתונים לחסדיו של עורך וידאו שהוא קבלן משנה שעובד לפי הספק ולא לפי איכות כך שיהיה חייב לסיים את העריכה תוך משמרת עריכה בודדת ולא יוכל להשקיע מעבר לזה כדי לא להפסיד. בדרך כלל העורך לא מכיר את דרך החשיבה של צלם הוידאו ולא תמיד יודע למה הצלם התכוון כשהוא צילם שוט מסויים ולכן העריכה לא תהיה בצורה המיטבית.
בדרך כלל צלמי סטילס שמוכרים "חבילת הכל כלול" יעשו זאת כדי לעזור לסגור את חבילת צילום הסטילס שלהם ולא כי הם באמת גאים בחבילת הוידאו שלהם ובדרך כלל גם לא יציגו את התוצרים בגאווה כיוון שהם לא אלו שצילמו את הסרט וגם לא ערכו אותו. אני באמת מאמין שכל צלם סטילס היה מעדיף לא למכור וידאו אם הייתה לו אלטרנטיבה טובה שלא הייתה פוגעת לו במכירות חבילת הסטילס.

אנחנו מתאמים מחדש את תאריך החתונה ליום אחר, אם שני תאריכים שניסיתם איתי תפוסים תקבלו את המקדמה חזרה.

הגענו לעיקר - חבילות הצילום שנבנו במיוחד עבורכם

חבילת צילום BASIC

מה זה כולל?

חבילת צילום מלאה

מה זה כולל?

הגעתם עד לפה – לא נשתה קפה ביחד?

בזמן שתשאירו פרטים, אני מרתיח מים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
× ליצירת קשר בווטאסאפ