"אוריאל הכין את סרטוני החתונה שלנו וכשראיתי אותם כמעט והתעלפתי"

נעים מאוד ותודה שבאתם!

היי היי מה קורה? 
נעים מאוד,אני אוריאל מלסטר, בן 39, נשוי לעדי ואבא לשניים.

אני מצלם חתונות משנת 2005 ואני מאוד מאוד אוהב את מה שאני עושה.

סגנון הצילום שלי הוא טבעי ונקי.
אני לא מביים את הזוגות ומצלם את היום המיוחד שלכם בצורה הכי טבעית ונעימה שיש, כדי שבסוף, הסרט שתקבלו יהיה הכי אוטנתי וכל זאת עם אווירה נוחה. אם צריך, אתן לכם רעיונות אבל "בלי לפסל" אתכם.
אני מתאים את סגנון הסרט לאירוע שלכם ולאווירה איתכם ביום הצילום ולא עובד על פי שטאנץ.

כלות אמיתיות - מה הן מספרות עלי?

אוריאל - תראה לי עוד דוגמאות בבקשה

שאלות שחוזרות על עצמן 😉

כאשר אתם סוגרים חבילת "הכל כלול" בצילום אתם בעצם מוותרים על בחירת האנשים שאיתם תעבדו ובעצם מקווים שתסתדרו עם צלם הוידאו הזול שהיה פנוי בתאריך שלכם, אתם לא יודעים איך יצא הסרט ולא יודעים איך תהיה האינטראקציה איתו.
בנוסף אתם נתונים לחסדיו של עורך וידאו שהוא קבלן משנה שעובד לפי הספק ולא לפי איכות כך שיהיה חייב לסיים את העריכה תוך משמרת עריכה בודדת ולא יוכל להשקיע מעבר לזה כדי לא להפסיד. בדרך כלל העורך לא מכיר את דרך החשיבה של צלם הוידאו ולא תמיד יודע למה הצלם התכוון כשהוא צילם שוט מסויים ולכן העריכה לא תהיה בצורה המיטבית.
בדרך כלל צלמי סטילס שמוכרים "חבילת הכל כלול" יעשו זאת כדי לעזור לסגור את חבילת צילום הסטילס שלהם ולא כי הם באמת גאים בחבילת הוידאו שלהם ובדרך כלל גם לא יציגו את התוצרים בגאווה כיוון שהם לא אלו שצילמו את הסרט וגם לא ערכו אותו. אני באמת מאמין שכל צלם סטילס היה מעדיף לא למכור וידאו אם הייתה לו אלטרנטיבה טובה שלא הייתה פוגעת לו במכירות חבילת הסטילס.

תחילת הצילומים  – בסוף שלב ההכנות.
זאת אומרת, בדרך כלל בשעה 12 בשעון חורף או בשעה 14-15 בשעון קיץ. אבל גמיש לפי מה שקבעתם עם צלם הסטילס שלכם

אנחנו מתחילים את הצילומים בסוף שלב ההכנות משם עוברים לצילומים בחוץ , ביחד או לחוד.
משם ניסע לאולם ונתארגן לקראת צילומי המשפחה, בצילומי המשפחה אני מתמקד בצילום העיקרי של התמונה הגדולה של המשפחה המלאה מכל צד . אני מצלם אווירה באולם ובקבלת הפנים ודואג לתאורה לחופה וחיבור סאונד על מנת שאוכל להקליט את הטקס.
אני מצלם אווירה גם בכיסא הכלה ועובר לצילום החתימה על הכתובה ומשם לכיסוי ההינומה.

חשוב להזכיר להורים לגבי "ברכת הבנים" שיברכו בזמן שאני נמצא איתכם ולא יקרה למשל שאבא שלך מברך אותך בזמן שאני מלווה את החתן לחופה.
בחופה אני מצלם עם שתי מצלמות לפחות ואם יש אפשרות אז גם מצלמה נוספת תלוי בתנאי השטח.
לאחר החופה וחדר הייחוד נצלם אתכם כזוג יחד.
בריקודים אני מצלם את רוב החלק הראשון בקטעים ארוכים אבל במחשבה על העריכה ובונה מקטעים שיהיו מיועדים יותר לקלוזאפ או שוטים פתוחים להעשרת הסרט. החלק השני מתמקד באירועים מיוחדים וקלוזאפים ובדרך כלל מצולם בשוטים קצרים וממוקדים לשימוש בעריכה.
*אם תרצו אצלם גם את שבע הברכות למרות שלרוב הוא לא נכנס לסרט.

בדרך כלל בחתונות דתיות אני מצלם לבד ברחבת הריקודים של הגברים וגם של הנשים לסירוגין, אם תרצו אוכל להוסיף צלמת וידאו לחלק של הנשים , העלות לצלמת וידאו 1500 ש"ח, צלמת וידאו נוספת בהחלט מוסיפה לסרט החתונה שלכם אבל זה לא חובה.

יש ברשותי את כל הביטוחים הנדרשים ומכתב אישור מחברת הביטוח יסופק לפי בקשה מגן האירועים שלכם

בדרך כלל אני מעדיף לבחור את השירים לסרט עם הנסיון שלי והבנה של איך השירים יתאימו בסרט עם זאת אני משאיר לכם את הבחירה.  אני שולח לכם לאחר החתונה טופס בקשות לעריכה ובה תוכלו לפרט את השירים שאתם מעדיפים ועוד בחירות לפני עריכת הסרט


אני תמיד משתדל לעבוד עם מוסיקה חוקית ולכן יש לי מנויים למספר מאגרי מוסיקה שבהם ישנם כמויות של שירים כמעט בכל הסגנונות עם זאת רובם פחות מוכרים. מצד שני תמיד תוכלו לבקש ממני לבחור עבורכם את השירים ואני בטוח שתאהבו את התוצאה.

אני מגיע לפחות עם שלוש מצלמות לכל חתונה ולפעמים גם יותר, שלושת המצלמות הראשיות שלי מצלמות בו זמנית על שני כרטיסי זיכרון כדי לגבות את החומרים בו זמנית.
בנוסף אני מגיע עם מבחר עדשות איכותיות שיכסה את כל מה שצריך.

אנחנו מתאמים מחדש את תאריך החתונה ליום אחר, אם שני תאריכים שניסיתם איתי תפוסים תקבלו את המקדמה חזרה. 

הגענו לעיקר - חבילות הצילום שנבנו במיוחד עבורכם

חבילת תיעודית

מה זה כולל?

חבילת צילום אומנותי

מה זה כולל?

חבילת היילייט + חופה

מה זה כולל?

הגעתם עד לפה – לא נשתה קפה ביחד?

בזמן שתשאירו פרטים, אני מרתיח מים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
× ליצירת קשר בווטאסאפ