עבודה מול צלמים בחתונות

העבודה מתבצעת בצורת פרילאנס - צילום בלבד תמורת תשלום או הפניית הזוג לעבודה ישירות מול חוזה שלי לצילום ועריכה. דף זה מתייחס לעבודה בצורת פרילאנס ללא מעורבות בסגירה עם הזוג.
אין להזכיר את השם שלי מול הזוג אלא להציג אותי כצלם מהצוות שלכם.

כל הסרטים צולמו על ידי עבור צלמים שדאגו בעצמם לעריכה, אתם מוזמנים לפנות אליהם לשאול עלי

המחיר לצילום בלבד 1700 ש"ח + מע"מ = 1989 ש"ח כולל  (המחיר לחתונות שישי הוא זהה) *אירועי שישי הנכנסים לתוך השבת או אירוע בשבת / חג 2000 ש"ח + מע"מ
*לאירועי ערב המחיר לצילום פרילאנס 1200 ש"ח + מע"מ = 1404 ש"ח כולל מע"מ  *אני לא משריין אירוע ערב מעל שבוע מראש למעט במקרים חריגים.

המחיר הוא לצילום עד השעה אחת בלילה / סיום שלב הריקודים ועד למקסימום של 12 שעות עבודה המוקדם מביניהם. בשלב זה של הערב המבוגרים הלכו, הצעירים שנמצאים ברחבה הם אותם אנשים שישארו גם בהמשך וכבר יש לי מספיק חומרים מכל היום לצורך העריכה. עם זאת במידה ויש אירועים חריגים למשל הופעה של זמר / להקה  עניין מיוחד אחר , המחיר לכל שעה נוספת יהיה 300 ש"ח + מע"מ. שאר התוספות מפורטות בהמשך.
כמו שאתם רוצים שאני אגיע רענן לאירוע שלכם גם הזוג שלמחרת האירוע שלכם רוצה אותי מלא באנרגיות. יש לאפשר הפסקה בזמן המנה העיקרית להתרעננות ולאוכל, אם יש רצון של הזוג בצילום שולחנות יש לעדכן אותי.

אני מגיע עם לפחות שתי מצלמות תקינות וסוללות מספיקות לאירוע שלם לכל אירוע ולפעמים גם יותר מכך חשוב לציין שהאחריות לחומר המצולם , חשיפות נכונות ופוקוס היא לגבי המצלמה שאני מחזיק ביד בזמן נתון ולא כל מצלמה שנמצאת על חצובה / אמצעי אחר גם אם היא מצלמת בו זמנית ואין התחייבות על התאמת הצבעים בין המצלמות. אני מחזיק ביטוח צד ג' עד מיליון שקלים בתוקף כך שאם יש צורך בכך מול האולם אני יכול לספק מכתב אישור לפי דרישה מראש. אני לא חותם על הסכמי עבודה מול גני / אולמות אירועים.

 אני לא מצלם כאשר יש סכנה לי או לציוד שלי, לרבות תנאי גשם / טפטוף, התזת מים, השתוללות מוגזמת ברחבת הריקודים, אלימות, הפעלת לייזרים וכו'.  הסאונד באירוע יוקלט על גבי מקליט חיצוני, אני בודק את עוצמות הקול מספר פעמים במהלך האירוע אבל לא אחראי לתקינות הסאונד היוצא ממערכת ההגברה כגון יציאות לא תקינות קירקושים , שימוש במקרופונים אלחוטיים וכו'. אחריות על התאורה היא של מקום האירוע, הפעלת לדים חזקים מידי / שימוש יתר בעשן / היעדר תאורה  / תאורה צבעונית בחופה יפגעו בתוצר ויש להנחות את הזוג לבקש מהתאורן להשמע לבקשות צוות הצילום. שימוש בחומרים וקרדיט : אני שומר לעצמי זכות להשתמש בחומרים – שוטים קצרים לאינסטגראם / עריכות נוספות שאערוך בעצמי לצרכי שיווק הצגת חומרים ללקוחות וכו'. בכל שימוש כזה תתוייגו עם קרדיט כמובן.

העברת חומרים: לצערי בעקבות נסיון רע עם מספר צלמים אין מסירת חומרים ללא תשלום.  יש להביא דיסק קשיח USB3 לאירוע להעברת החומרים. גיבוי חומרים: למען הסר ספק, אני מספק שירות צילום ושירותי עריכה – לא שירותי גיבוי, אם חשוב לכם הגיבוי כמו שהוא חשוב ללקוחות הפרטיים שלי , אנא דאגו מבעוד מועד להביא דיסק קשיח לשמירת החומרים ולעשות גיבוי גם אצלכם. במידה ולא יהיה דיסק קשיח תקין להעברת החומרים / תשלום , ניתן להגיע אלי הבייתה  לזכרון יעקב בתיאום מראש, לשתות קפה טוב ולהעביר את החומרים. במידה ולא היה דיסק קשיח תקין להעברת החומרים / תשלום,  מוסכם כי החומרים ישמרו על גבי דיסק קשיח אחד בלבד עד להעברתו למזמין העבודה ולא תהיה לו טענה לגבי שלמות החומרים ו/או אובדנם עקב בעיה טכנית או אחרת. אני שומר גיבוי של החומרים לשבועיים לאחר ההעברתם (בעותק אחד)  זמן מספיק עבורכם ליצור גיבוי נוסף. אני לא מתחייב לשמור חומרים מעבר לכך אך גם לא ממהר למחוק חומרים.

תוספות שאינן כלולות במחיר:
שעות נוספות לפני השעה 13:00 ומעבר לשעה אחת בלילה 300 ש”ח + מע"מ
צילומי רחפן בהתאם למזג אוויר תנאי הטסה וזמן פנוי ובהתאם לחוק ומקומות אסורים בהטסה 300 ש”ח+ מע"מ
דוגמה למחירי תוספת נסיעות : המחיר כולל מע"מ ויכלל בחשבונית יחד עם צילום האירוע
ראשון לציון 100 ₪ / מודיעין 150 ₪ / אשדוד  150 ₪ / ירושלים – 300 ₪ / באר שבע 400 ₪
המחיר כולל חנייה בכחול-לבן אך לא כולל חנייה בחניונים בהכנות בצילומים ובאירוע ויש להסדיר זאת.

הטלפון שלי לשאלות נוספות ושריון תאריך 050-3420987 יש לשלוח לי הודעה לגבי שיריון התאריך דרך הווטסאפ ביטול תאריך בשבוע האחרון לפני האירוע על ידי המזמין יחוייב כאילו התקיים האירוע למעט אם התקבלה עבודה אחרת.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
× ליצירת קשר בווטאסאפ